0

15 Temmuz'la ilgili duygu ve düşüncelerinizi anlatan bir mektup örneği hazırladım arkadaşlar, sizler de bundan faydalanarak yeni mektuplar oluşturabilirsiniz...

15 TEMMUZ
15 Temmuz Cuma günü bir çok kimsenin bir daha yaşamak istemeyeceği karanlık bir gündü. Bu karanlık günde acıların en koyusunu bir millet olarak yaşadık ve gördük. Kimsenin yaşamak istemeyeceği bu sürecin bir çok etkeni ve kahramanları vardır.

Hain bir örgütün karanlık emellerine bu vatanın aziz evlatlarına kurşun sıkmak, kendi vatanını bombalamak suretiyle ulşamak istemesine bütün millet şahit oldu. Milletin meclisini bombalamak ve seçilmiş cumhurbaşkanını ortadan kaldırmak gibi karanlık duygularla hareket eden bu hain örgüte karşı bütün bir millet başkaldırdı.

Her olumsuzluğun ardından gelen güzellikler de mevcuttur. Mesela millet olma şuuru ve bilinci bu günde zirve yaptı. Özellikle Yenikapı mitingine ülkemizin bütün renkleri katıldılar ve hep birlikte olduğumuzu tüm dünyaya ilan ettiler. Bu ülkenin şehitleri milletimizi bir araya getirecek harca dönüştü. 

Rabbim bir daha böyle karanlık bir günü bizlere yaşatmasın...

Yorum Gönder

 
Top